Jesteśmy innowacyjną i nowoczesną firmą z branży finansowej. Etyczne podejście do biznesu i rzetelne informowanie klientów o naszym produkcie jest najważniejszą wartością, którą kierujemy się w naszej działalności. Serwis www.pozyczkonet.pl stanowi odpowiedź na potrzeby konsumentów szukających szybkiego dostępu do gotówki, oczekujących równocześnie profesjonalizmu i jasnych, nieskomplikowanych procedur.

W serwisie pozyczkonet.pl zaledwie kilka kliknięć umożliwi Ci złożenie wniosku i uzyskanie gotówki na dowolny cel.

Platforma pożyczkowa bazuje na nowoczesnych technologiach oraz nowatorskich rozwiązaniach. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować bezpieczeństwo oraz sprawny przebieg transakcji internetowych bez zbędnej biurokracji.

Oferujemy pożyczki na korzystnych warunkach oraz wygodnych i przejrzystych zasadach spłaty.


Pożyczamy pieniądze odpowiedzialnie


Pieniądze pożyczamy odpowiedzialnie, w oparciu o zasady:

  1. uczciwości - podajemy dokładne i przejrzyste informacje odnośnie całkowitych kosztów pożyczki po to, abyś miał świadomość dodatkowych opłat
  2. elastyczności - oferujemy zróżnicowane, dopasowane od Twoich potrzeb, kwoty pożyczki: od 100 zł do 5000 zł
  3. rzetelności - zanim udzielimy pożyczki, oceniamy Twoją zdolność kredytową i na tej podstawie akceptujemy wniosek

Pożyczki nawet w kilkanaście minut

Zbyt długi czas oczekiwania na pożyczkę w sytuacji, gdy pieniądze potrzebne są "od zaraz" może skutecznie zniechęcać. Dlatego PożyczkoDaj to serwis, w którym czas oczekiwania na pożyczkę został skrócony do minimum. A to wszystko dzięki innowacyjnej platformie, która pozwala na przeprowadzenie wszystkich procesów online.

Decyzję kredytową otrzymujesz w ciągu kilku minut. Jeśli będzie pozytywna, pieniądze trafiają na Twoje konto nawet tego samego dnia.

Pożyczki bez ukrytych kosztów

Cenimy uczciwość i dlatego tacy jesteśmy wobec klientów. Udzielamy pożyczek, podając dokładne informacje o wszystkich kosztach.

Koszty pożyczek poznasz, korzystając z kalkulatora dostępnego w serwisie www.pozyczkonet.pl . Znajdziesz tam informacje o prowizji, odsetkach i wysokości RRSO. Pożyczasz 500,00 zł na 31 dni? Oddajesz tylko 581,42 zł i ani grosza więcej.

Zawsze dotrzymujemy warunków umowy